Welcome To Robitek 3D

Biz Kimiz?

İsminde de yer verdiğimiz Robotik bizim işimiz. Bugune kadar yaptığımız çok sayıda proje ile de bu cümleyi teyit edecek şekildedir. İnovasyon bu işin neresinde dersek temelinde yapılan işler inovatif olmaz ise ortaya çıkan sonuç kopya olur.

Bu sektördeki önde gelen projelerde yer almak bizi çok mutlu ediyor. Hayal etmesi yapmasından daha zor Ve Önemli olan artık Hayal Etmek Şunu unutmamalıyız Hayalimiz Yüksek hedeflerimiz yere basmalıdır.

YAZILIM & OTOMASYON

Gömülü sistemlere yazılım ve otomasyon ile ilgili projeler bizim ekip modelimizde yer almaktadır. Büyük otomasyonların küçün minyatüre edilmiş halini yapabilmekteyiz eğitim amaçlı veya Proje amaçlı tekliflere açık ve aç bir ekibimiz bulunmaktadır.

ELEKTRONİK & ROBOTİK

Bir çok robotic ve elektronik projelerimiz vardır. Üniversite, lise ve ilköğretim seviyesinde projeler uzman eğitmen arkadaşlarımız ve mühendis arkadaşlarımız ile danışmanık hizmeti de verilmektedir.

3D

Hayat artık çokcukların üretebildiği bi devire doğru ilerlemektedir. Bunun sebeplerinden biri ise 3D printer ile yapılan işlerdir. 3D printer sektöründe Türkiye’de çok eski kullanıcılardan biriyiz. Sektör olarak bilinçli birileriyle çalışmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

demo-attachment-586-group-of-young-businesspeople-with-laptop-working-8SHTZUN